Życzenia Dyrektora Zespołu Szkół w Bobrowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

„Nauka to podróż, którą odbywamy przez całe życie,nieustannie odkrywając nowe cele”

(Jim Stovall)

 

Kochane dzieci, drodzy uczniowie, rodzice,
nauczyciele i pracownicy Zespołu szkół w Bobrowej

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22 składam Wam oraz całej społeczności przedszkolnej i szkolnej serdeczne życzenia.

Wszystkim dzieciom i uczniom – tym kontynuującym naukę i rozpoczynającym nowy etap edukacyjny w naszym zespole szkół - życzę wytrwałości i motywacji w dążeniu do wytyczonych sobie celów. Mam nadzieję, że będziecie brać aktywny udział w życiu przedszkola i szkoły, nawet w tym niesprzyjającym czasie pandemii. Dla nas pedagogów jesteście najważniejsi, dlatego będziemy Was wspierać i dbać o to, abyście czuli się bezpiecznie, a nauka w naszej placówce stała się dla Was przyjemnością.

W dobie epidemii, która jest dla nas wszystkich nowym doświadczeniem, życzę Rodzicom cierpliwości i wyrozumiałości. Dziś wracamy do „tradycyjnej szkoły”, ale za czas, w którym to zdalne nauczanie było obowiązującą formą kształcenia chcę Wam Rodzice jeszcze raz serdecznie podziękować. Wasze wsparcie i zaangażowanie to nieoceniony wkład w edukację Waszych dzieci.

Pedagogom i pracownikom przedszkola i szkoły życzę przede wszystkim spokojnej, dającej satysfakcję pracy w tej nowej, jakże trudnej rzeczywistości. Wszystkim życzymy, aby nadchodzący rok szkolny 2021/2022 był czasem spokojnej pracy w naszym zespole szkół.

Robert Madej - Dyrektor ZS w Bobrowej

Informacje kontaktowe

 

Wszelkie opinie, wnioski i uwagi o pracy szkoły można zgłaszać osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00, telefonicznie lub pocztą e-mail.

Dyrektor Zespołu Szkół przyjmuje rodziców codziennie w godz. 7.30 - 13.00

 
Zespół Szkół w Bobrowej
Szkoła Podstawowa

Bobrowa 131
39-203 Nagoszyn
tel. 146818099
email: dyrekcja@zspbobrowa.pl
Sekretariat czynny: pn-pt 7.00 - 15.00

 
Przedszkole w Bobrowej

Bobrowa 132
39-203 Nagoszyn
tel. 146824273
przedszkole.zspbobrowa.pl

© 2021 Zespół Szkół w Bobrowej. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper