Dnia 22 stycznia 2018r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W ten zimowy miesiąc wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje, a babcie i dziadziowie obdarzani są wtenczas szczególnymi dowodami miłości. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła się od pięknych życzeń i jasełek w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej. W programie artystycznym nie mogło również zabraknąć recytacji wierszy, śpiewu piosenek, melodii zagranej na instrumentach oraz tańca. Dzięki temu dzieci z klas I-III mogły wyrazić kochanym babciom i dziadziom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po części artystycznej był czas na składanie życzeń, wręczanie upominków, słodki poczęstunek i wspólne rozmowy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Uroczystość zorganizowały wychowawczynie: Maria Klisiewicz, Sylwia Chrobak, Halina Lipa i Barbara Kula.

Zapraszamy do działu Fotorelacje.

Jedno jabłko dziennie - październik 2017r.