Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę nasi uczniowie wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez CKiP Żyraków.

W Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej Nikola Żurek z klasy I zajęła II miejsce.

W Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Patriotyzm Pieśnią Malowany” w kategorii klas 1-3 nagrody zdobyli: Kamil Strzałka I miejsce, Weronika Kubek II miejsce i Agnieszka Grzech III miejsce, wyróżnienia: Piotr Jarosz, Martyna Górz, Natalia Wójcik, Korneliusz Mroczka, Jakub Kolano, w kategorii klas 4-6 najlepsi byli: Natalia Łączak I miejsce, Wiktoria Stalec i Julia Bizoń II miejsce, wyróżnienie Magdalena Lik.

W Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej zwyciężyli w kategorii klas 1-3: Oskar Sołek I miejsce, Wojciech Osak II miejsce, Amelia Janora III miejsce, w kategorii klas 4-6: Jan Stefański II miejsce, Cezary Wójcik III miejsce, wyróżnienie: Kornelia Jeniec, w kategorii klas 7-8: Mikołaj Wójcik II miejsce.