Najstarsi uczniowie Naszej szkoły bawili się w naukowców na lekcjach fizyki. Siódmoklasiści przekonali się, że jajko może pływać wystarczy tylko zmienić gęstość cieczy za pomocą soli, natomiast ósmoklasiści zbudowali swoje własne elektromagnesy. Było zabawnie, wesoło i naukowo. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Uczniowie klas ósmych naszej szkoły mogli poczuć się jak prawdziwi zawodowcy, budując obwody elektryczne na płytce mikrokontrolerów, a wszystko dzięki zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości zestawów do nauki także fizyki. Doświadczali, zgłębiali tajniki elektryczności, uczyli się poprzez próby i pomyłki. Prawo Ohma nabrało większego sensu, kiedy żarówka świeciła słabiej, a pojęcie natężenia stało się zrozumiałe po wymianie opornika. Radość młodego człowieka i satysfakcja z faktu, że zrobiło coś samodzielnie, jest bezcenna. Zobaczcie sami. Zapraszamy do fotorelacji.

Dnia 21.11.22 miało miejsce podsumowanie jesiennej akcji „Jedno jabłko dziennie”, przeprowadzonej wśród młodszych klas (I-III) oraz SK PCK. Poprzez to działanie pragnęliśmy zwrócić uwagę na korzyści płynące zdrowego stylu odżywania oraz wyrobić prozdrowotne nawyki. Dzieci miały za zadanie zjadać jedno jabłko dziennie przez okres niemal miesiąca. Następnie odnotowywały ten fakt na specjalnych formularzach, przygotowanych przez Wychowawczynie. Zwycięzcami akcji zostało 32 dzieci, które zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a Paniom Wychowawczyniom składamy podziękowania za czuwanie nad przebiegiem akcji. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Podczas przygotowania i realizacji został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach udziału szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości

"Walentynka dla Niepodległej" to jeden ze sposobów świętowania 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez społeczność naszej szkoły.

"Walentynka" dla Polski była efektem końcowym przedsięwzięcia patriotycznego, realizowanego w szkole na przełomie października i listopada. Pisanie "Walentynek" poprzedzone zostało rozmowami o patriotyźmie, wyświetlaniem filmów prezentujących drogę Polaków do niepodległości, warsztatami na zajęciach z wychowawcą i lekcjach wiedzy o społeczeństwie.

Wykorzystano sprzęt z Programu "Laboratoria Przyszłości". #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Biało-czerwone serduszka zaprezentowane zostały w formie wystawy na korytarzu szkolnym. Poniżej niektóre z nich.

Informacje kontaktowe

 

Wszelkie opinie, wnioski i uwagi o pracy szkoły można zgłaszać osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00, telefonicznie lub pocztą e-mail.

Dyrektor Zespołu Szkół przyjmuje rodziców codziennie w godz. 7.30 - 13.00

 
Zespół Szkół w Bobrowej
Szkoła Podstawowa

Bobrowa 131
39-203 Nagoszyn
tel. 146818099
email: dyrekcja@zspbobrowa.pl
epuap: /spbobrowa/default

Sekretariat czynny: pn-pt 7.00 - 15.00

 
Przedszkole w Bobrowej

Bobrowa 132
39-203 Nagoszyn
tel. 146824273
przedszkole.zspbobrowa.pl

 

Pedagog szkolny

Aleksandra Knych-Hajduk jest do dyspozycji uczniów, rodziców i nauczycieli w:

PONIEDZIAŁEK 8:15 – 14:15

WTOREK 8:15 – 13:15

ŚRODA 8:15 – 13:15

PIĄTEK 8:15 – 14:15

Adres e- mail: knychhajdukola@zspbobrowa.pl

W razie potrzeby istnieje możliwość ustalenia spotkania w innym terminie.

© 2023 Zespół Szkół w Bobrowej. All Rights Reserved.