Dnia 9 marca uczniowie z klas I- III wybrali się na seans filmowy do Multikina w Mielcu. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt.  „Szczęście Mikołajka”. To niezwykła opowieść o przygodach jednego z najpopularniejszych dziecięcych bohaterów wszech czasów, a także o perypetiach jego twórców. To pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości historia o sile przyjaźni, potędze wyobraźni i o tym, jak znaleźć niewyczerpane źródło radości życia. A więc- nudy w kinie nie było: dużo wątków, wiele postaci, ciekawy film. Uśmiechnięte buzie oraz pozytywne komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

W Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim drużyna w składzie Aleksandra Pieniądz, Kamila Niemiec, Maryna Górz, Krzysztof Sroka, Jakub Lik, Piotr Jarosz zajęła 12 miejsce. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku drużyna poprawi swoje wyniki.  

W dniu 07 marca 2023 w Zespole Szkół w Bobrowej odbyły się zajęcia z dogoterapii dla klas I-IV. Uczniowie młodszych klas mieli okazję dowiedzieć się, jak duży wpływ na nasze ciało i umysł może mieć praca z psem. Zajęcia poprowadziła Pani Ewa Wójcik. Serdecznie dziękujemy bardzo interesujące spotkanie oraz ogromne zaangażowanie.

Dnia 6 marca 2023 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z wolontariuszami projektu – Zwolnieni z Teorii – pierwsza praktyczna olimpiada, nt: „Dlaczego warto pomagać?” Bardzo ciekawe warsztaty poprowadziły uczennice ZS nr 2 w Dębicy: m.in. Wiktoria Stalec - absolwentka naszej szkoły oraz Nadia Balasa, Julita Kleszcz, Patrycja Kubas, Gabriela Knych i Małgorzata Łaba. Spotkanie zakończyło się quizem.

Uczniowie udzielali odpowiedzi na pytania: co to znaczy wolontariat? na czym polega praca wolontariusza? dlaczego warto pomagać? Warsztaty wniosły wiele ważnych treści w życie młodych ludzi. Uświadomiły, że bezinteresowna pomoc może ubogacać i dawać satysfakcję z czynienia dobra.

Prowadzące warsztaty obdarowały uczestników quizu słodkimi upominkami. Nadto przekazały podziękowania dla naszego Szkolnego Koła Wolontariatu za zaangażowanie i włączenie się w zbiórkę charytatywną na rzecz Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy.

Informacje kontaktowe

 

Wszelkie opinie, wnioski i uwagi o pracy szkoły można zgłaszać osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00, telefonicznie lub pocztą e-mail.

Dyrektor Zespołu Szkół przyjmuje rodziców codziennie w godz. 7.30 - 13.00

 
Zespół Szkół w Bobrowej
Szkoła Podstawowa

Bobrowa 131
39-203 Nagoszyn
tel. 146818099
email: dyrekcja@zspbobrowa.pl
epuap: /spbobrowa/default

Sekretariat czynny: pn-pt 7.00 - 15.00

 
Przedszkole w Bobrowej

Bobrowa 132
39-203 Nagoszyn
tel. 146824273
przedszkole.zspbobrowa.pl

 

Pedagog szkolny

Aleksandra Knych-Hajduk jest do dyspozycji uczniów, rodziców i nauczycieli w:

PONIEDZIAŁEK 8:15 – 14:15

WTOREK 8:15 – 13:15

ŚRODA 8:15 – 13:15

PIĄTEK 8:15 – 14:15

Adres e- mail: knychhajdukola@zspbobrowa.pl

W razie potrzeby istnieje możliwość ustalenia spotkania w innym terminie.

© 2023 Zespół Szkół w Bobrowej. All Rights Reserved.